Gitar Haddeleme Capo Planör Capo, yukarı Kayar ve aşağı hızlı n 'kolay capotraste Yeni
Taze

Gitar Haddeleme Capo Planör Capo, yukarı Kayar ve aşağı hızlı n &39;kolay capotraste Yeni

₺ 8.81
₺ 10.88

Tuva'dasın müsait

Açıklama : Planör Capo vardır hiçbir vidalar, kelepçeler, veya lastik bantlar için yavaş size aşağı. Dokunarak ile başparmak, size yelken Planör yukarı veya aşağı klavyeli! Dikişsiz anahtar değişiklikleri aracılığıyla oynarken tutmak. Hiçbir kapalı almak gerekli! Eğer bunu kullanarak değil, sadece glide somun üzerine!Planör ile Haddeleme Capo, iyi demek güle güle tuning sorunları. Planör 'ın Eş-Glide çift germe sistemi seviyeleri için capo hatta basınç üzerinde boyun böylece AHENK IÇINDE KALMAK, dönemi.Planör hızlı ve Kullanımı kolay! Sadece kaldırmak uç kapağı ve merkezi Planör üzerinde fret kurulu (o var oturmak için fret üzerinde-yapma o kinder için fret inşaat ve daha fazla oda var üzerinde başparmak sarın boyun).Planör Rolling Capo tarafından tasarlanan oldu Greg Bennett, Bir Yıl Garanti vardır. Sipariş bugün ve kalmak sizin Planör Capo dinle! Özellikleri : 1 pcs Haddeleme için Capo 6-Dize GitarAnti-Pas Siyah Karbon Çelik tarafından yapılan100% Marka Yeni Orijinal Ambalaj = = RULO ILE BAŞPARMAK = =
Kesintisiz çalma ve dikişsiz anahtar değişiklikleri için, sadece veya çekin Planör gelen fret fret için başparmak ile geri üzerinde rulo.
= = RULO ILE SEÇIM EL = =
Sizin el ile, sadece basit aşağı çekin veya o kadar itin boyun istenilen yıpratmak. Planör rolls sorunsuz ve gitar kalır dinle!
= = KOLAY ON-kolay KAPALı = =
Planör üzerinde yüklemek için kolayca açılır gitar boyun.
= = MAĞAZA ÜZERINE SOMUN = =
Zaman Planör kullanarak değil, sadece mağaza üzerinde yukarı yuvarlayarak bu somun. Zaman tekrar ihtiyacınız, geri rulo dışarı.
Paket Içeriği : 1 adet gitar capo. <

Detaylı özellikler

Marka Adı:
Mr.Power
Model Numarası:
Guitar Capo
tip:
Capo

Birindeki katılımlar