Lüks ahşap vintage stil kılıf Huawei P9 Lite P8 lite deri etiket cilt ve siyah kapak çapa funda
Taze

Lüks ahşap vintage stil kılıf Huawei P9 Lite P8 lite deri etiket cilt ve siyah kapak çapa funda

₺ 2.30
₺ 2.42

Tuva'dasın müsait

Lüks ahşap vintage stil kılıf için Huawei P9 Lite P8 lite deri sticker cilt ve siyah kapak çapa funda Bu durumda Değil uyar 2017 sürümü Mavi Ticari Fatura
Gümrükleme yapmak için çok kolay ve hızlı (normalde, eğer toplam değer gümrükleme daha az çok hızlı olacak, bu şekilde çok hızlı mal alacaksınız), ayrıca daha düşük değer faturası için daha az vergi (herhangi bir ithalat vergisi alıcı sorumluluğundadır) ödeyebilirsiniz, Bu yüzden sevgili alıcımın faturayı daha düşük bir değerde yapmamıza ve sipariş verdiğinizde faturada ne kadar değer göstermek istediğinizi bize bildirmenizi öneririz.
Farklı ürünlere dayalı nakliye maliyeti (sizin için ücretsiz nakliye) dahil olmak üzere tüm ürünlerimizin, nakliye maliyeti toplam maliyetin 20-60% için hesaplar. Yani faturada gösterdiğiniz değerin ne kadar olduğunu bize bildirmediyseniz, yaptığınız gerçek ödemenin % 60% 'ini yapacağız, sevgili müşterimin anladığını umuyoruz, teşekkürler ^ ^
Vergi ve Görevleri Yaklaşık Vergi
OCWAVE siparişlere herhangi bir satış vergisi veya gizli ücret eklemez. Sadece ödeme toplam fiyat sizin sipariş.
Ancak, çoğu ülke mal alırken alıcının ödediği bir tür ithalat vergisine sahip olacaktır. Bu ocwave'e bir ödeme değildir-genellikle kendi hükümetinizden görev veya gümrük ücretleri.
1. İthalat vergileri için kim ödeme yapar?
Bildiğimiz gibi, bazı ülkelerde gümrük bazı ithalat vergileri talep edecektir, farklı ülkeler için farklı düzenlemeler var, bu yüzden size mallarımızı kendi ülkenize ithal ederken ödemek zorunda kalabileceğiniz vergiler veya tutarlar hakkında resmi tavsiyelerde bulunamayız.
Gümrük işlemleri için gerçek evrak işleri ve ilk ödeme ücretleri kurye tarafından ele alınır ve malların alıcısı daha sonra paketler için imzalanırken toplam ücret tahsil edilir.
Genellikle bu vergiler ve ücretler çok fazla değil, ancak bazı ülkelerde daha yüksek olabilirler. Olası ücretlerin ayrıntılarını önceden isterseniz, ülkenizin gümrük ofisi veya seçtiğiniz kurye ile iletişime geçmeniz gerekir.
2. ithalat vergileri nasıl düşürülür?
Siparişi faturada daha düşük bir fiyata (toplam maliyetin yaklaşık 20-60% 'i) beyan etmenize yardımcı olabiliriz.
Ancak bu çok nadiren olmasına rağmen, beyannamenin neden olduğu kayıplardan biz sorumlu değiliz.

Siparişlerin değiştirilmesi ve iptali 
Bizim teslimat her zaman çok hızlı, normalde 1-3 doğal gün içinde, bu yüzden siparişinize bir değişiklik veya iptal talep ederseniz, Siparişiniz zaten işlenmemiş ve gönderilmemişse, lütfen kesin değişikliklerinizden veya iptal bildiriminizden bize ulaşın,
Işlem yapıldıktan ve gönderildikten sonra siparişinizi değiştiremeyeceğimizi veya iptal edemediğimizi lütfen unutmayın.
Iade Politikası

Teslimattan önce her birimi kontrol ederiz.
Ama hala ürünlerimizin kusurlu olsun, onları aldıktan sonra 5 gün içinde bizimle irtibata geçiniz,
Makul çözümü yapacağız.
Geribildirim

Sevgili alıcımın bize gerçek yorumları vermesini takdir ediyoruz, ürünlerimize çok daha yüksek kalitede ve açıklandığı gibi yeterince güveniyoruz. Ama yorumlarınızın bizim için çok önemli olduğunu biliyorsunuz, hatta bize yaşam ya da ölüm karar verin, bu yüzden bize olumsuz yorumlar verecekseniz, lütfen detayları sizinle müzakere etme ve sorunları çözme şansı verin. Birçok teşekkürler!

Detaylı özellikler

malzeme:
P9 Lite, P9, P8 lite, P8
Marka Adı:
Aioria
Tasarım:
Bağbozumu,iş,Desenli
tip:
Yarım sarılmış Kılıf
fonksiyon:
Anti-knock
uyumlu Marka:
Huawei
perakende Paket:
Evet
Özellikler:
Luxury wood vintage style
boyut:
5.2 inch
material:
Plastic
item name:
case for Huawei P9 Lite p8 lite
Type:
Case

Birindeki katılımlar