Sıcak satış RelCare Kalem Ağrı kesici Hiçbir Ilaç Tedavisi Onlarca Artrit Eklem Kas Ağrısı Gevşeme Vücut Masaj Güzellik araçları
Taze

Sıcak satış RelCare Kalem Ağrı kesici Hiçbir Ilaç Tedavisi Onlarca Artrit Eklem Kas Ağrısı Gevşeme Vücut Masaj Güzellik araçları

₺ 11.77

Tuva'dasın müsaitRenk sınıflandırma : pembe, mavi, yeşil
Boyutu : 20 cm x 10 cm x 10 cm
Bir darbe şekli tükenmez kalem analjezik ağrı enstrüman, belirgin hızlı vardır, son derece taşınabilir özellikleri. Ürün transkütanöz elektriksel sinir stimülasyonu çalışır tarafından 30 saniye akupunktur noktaları veya ağrı noktaları, beyin ve omurilik etkinleştirmek için yayın endorfin-vücudunDoğalAğrı savunma sistemi sağlamak için etkili ve kalıcı remisyon.Bir Hızlı çalışma Klinik Olarak kanıtlanmış ağrı kesici deivce. Bu sadece bir Kalem etrafında taşımak için kolay yapar ve anında ağrı kesici her yerde & zaman, hatta zaman tamamen giyinik.
Ilaç ücretsiz ve güvenli
Kullanımı basit ve hiçbir yan etkisi
30 ikinci tedavi
Gerektiği gibi sık sık olarak kullanmak

Nasıl çalışmak
Rel Care sunarak çalışır bir düşük frekans, nazik elektrik şarj noktasına ağrı. Tahsil kristaller tarafından üretilen, hangi bir sunar kontrollü elektronik frekans aracılığıyla beyne sinir yolları. Bu uyarır endorfin, vücudun doğal ağrı kesiciler, veren size anında ağrı kesici nerede ve ne zaman ihtiyacınız.
Bu başarıyla klinik olarak test bir dizi muzdarip insanlar tarafından ağrılı durumlar artrit gibi, sırt ağrısı, osteoporoz, siyatik ve inflamatuar koşulları. Bağımsız testleri göstermek durur veya ağrı rahatlatır hızla 87% kadar kılıfları hangi kullanılır, yapma önde gelen ilaç ücretsiz ağrı kesici yöntemleri mevcut.
Özellikleri
Hafif ve taşıması kolay
Klinik olarak kanıtlanmış etkinliği
Her zaman her yerde kullanılabilir

 
1 x Rel Care Kalem (Kutulu)

Detaylı özellikler

Marka Adı:
JOCESTYLE
Model Numarası:
Massage & Relaxation
uygulama:
Vücut
öğe Türü:
Massage & Relaxation
malzeme:
as shown

Birindeki katılımlar