Torch el feneri ile bir mıknatıs Esnek Manyetik Teleskopik 3 LED toplama aracı Uzun Ulaşmak Sert giyen alüminyum kasa bırak shipp
Taze

Torch el feneri ile bir mıknatıs Esnek Manyetik Teleskopik 3 LED toplama aracı Uzun Ulaşmak Sert giyen alüminyum kasa bırak shipp

₺ 4.20
₺ 5.46

Tuva'dasın müsait

Torch el feneri ile bir mıknatıs Esnek Manyetik Teleskopik 3 LED ile toplama aracı Uzun Ulaşmak Sert giyen alüminyum kasa Ürün detay :
56.5 cm kadar uzanır
360 derece esnek başkanı
Manyetize kafa
3 güçlü led ışık
Güç tasarrufu LED teknolojisi
Kadar kaldırabilir 1 kg
Kapalı alanlarda öğeleri almak
Esnek kafa sarılı olabilir veya nesneler için bağımlısı
Sert giyen alüminyum kasa
Gerektirir 4 x LR44 piller (değil dahil)
Özellikleri :
Bu Esnek Torch kesinlikle parlak fikir, dahice tasarımı 'ın sonuçta pratik ve kullanışlı. O 'bir meşale aynı zamanda bir mıknatıs, bu eller serbest, bu kısa uyacak cep ve bu 56.5 cm uzun genişletilmiş, bu güçlü ve bu güç verimli, bu sağlam ve esnek.
Bu Esnek Torch güçlü bir 3 LED torch 'ın süper parlak ışık verir henüz güç verimli sağlanması LED teknolojisi kullanarak düşük güç tüketimi. Üzerinde tasarruf piller kullanarak LED ışıkları, meşale gerektirir 4 x LR44 piller dahil kullanabilirsiniz böylece düz dışarı kutusu.
Meşale başını entegre bir mıknatıs. Güçlü mıknatıslar nesneleri kaldırabilir tartı kadar 1 kg. Meşale sadece 16.5 cm uzun böylece kolayca fit torbaya, eldiven bölmesi, bavul, sırt çantası veya cep.
Bu teleskopik ve etkileyici bir 56.5 cm kadar uzatılabilir; vererek bu ekstra "yaşam tasarrufu" ulaşmak zaman sizin tuşları güz aracılığıyla bir ızgara içine bir kanalizasyon veya ağır kanepe altında derin ulaşmak gerekir. Sıkı uzay arkasında radyatörler artık erişilemez. Sabitleme araç çok daha kolay olacak bilerek ulaşabilirsiniz araçları, parçaları, vidalar veya fındık aşağı düşmüş var, sizin araba altında tarama zorunda kalmadan.
Başkanı lamba 360 esneklik ile bir bükme boyun vardır böylece ışık up garip, sıkışık, zor ulaşmak alanlar ve ayrıca bu ile ulaşmak gibi bir kanca ile şekilli aracı.
Esnek Torch sert giyen var alüminyum gövde 'ın neredeyse yok edilemez.
Bu herkes için büyük bir hediye. Kadın veya erkek, genç ya da yaşlı, çocuk veya yaşlı, herkes yararlanacaktır sahip son derece pratik Esnek Torch.
Paket :
1x Teleskopik Esnek 3 LED Torch El Feneri Manyetik toplama aracı lamba ışığı

-9.95/piece-6.62/piece-9.55/piece-2.45/lot

Detaylı özellikler

öğe Türü:
Fenerler
Odak Uzunluğu:
Ayarsız
lümen:
Diğer
renk:
Siyah
belgeleme:
CCC
fonksiyon:
Şok Dayanıklı
Switch Mode:
Yüksek / Düşük
Fener Tipi:
/
Model Numarası:
TH02701
vat miktarı:
/
Şarj Cihazı:
uygulanamaz
su geçirmez:
Evet
Aydınlatma Uzaklık:
destek Dimmer:
Tek dosya
ışık kaynağı:
LED Ampuller
Yakınlaştırma:
Hayır
gövde Malzemesi:
Alüminyum
Marka Adı:
ICOCO
LED Boncuk Model:
/
pil Türü:
LR44

Birindeki katılımlar