GPS izci TK915 manyetik araç GSM GPS gerçek zamanlı izleme izci
Taze

GPS izci TK915 manyetik araç GSM GPS gerçek zamanlı izleme izci

₺ 79.79
₺ 83.99

Tuva'dasın müsait

GPS izci TK915 manyetik araç GSM GPS gerçek zamanlı izleme izci Ürün hakkında
TK915 manyetik araç GPS tracker ile çalışma GSM quan-band 850/900/1800/1900 MHz sim kart. APP ve platform için hem ücretsiz ömür boyu sizin araç için gerçek zamanlı izleme için. APN ve platformu gerekir kurulum APN komut önce, lütfen bunu kullandığınızda cihazı.
Özellikleri
1. uzun bekleme süresi : bu yerleşik 3.7 V 10000 m Ah li-ion pil, bekleme olabilir kadar 120 gün. 
2. güçlü manyetik : bu 6 pcs dahili mıknatıslar, süper güçlü güçlü manyetik ile, çok kolayca monte edilebilir. 
3. uzaktan ses monitör : göndermek "monitör + şifre" cihaza ilk, daha sonra içine cihaz monitör modu, şimdi eğer SIM numarası yapmak çağrı cihazı, bu almak olacaktır çağrı otomatik olarak ve cihaz etrafında ses izleyebilirsiniz! 
4. aşırı hız alarmı : bu Alarm çalışır sadece altında sürekli konumlandırma modu. ünite hız hız aşan size presetted, mesajı göndereceğiz bir?? hız alarmı! bir?? Yönetici numarası için her 5 dakika. 
5. shake Alarm : yaptım sonra shake alarm ayarı, lütfen tutmak izci olmak için sabit 5 dakika, daha sonra bu fonksiyonu çalışmaya başlayacak. SMS göndereceğiz bir?? sensörü alarm! bir?? Yönetici numarası için birim olsun şok. 
6. uyku modu :  
-Uyku tarafından zaman modu : yaptım sonra bu ayarı, izci sadece iş için 5 dakika sonra waked, ve uyku moduna geri, GPS kapanır ve GSM olacak düşük tüketimi modu çalışır. SMS, çağrı tracker uyanmak olacak. 
-Uyku tarafından şok sensörü modu : yaptım sonra bu ayarı, hiçbir şok için 5 dakika, izci altında çalışacak "uyku şok tarafından" modu, GPS kapanır, GSM düşük tüketimi çalışır olacaktır. Titreşim, SMS, çağrı tracker uyanmak olacak. 
7. geçmişi rota oynatma : cihazın geçmişi rota izleyebilirsiniz kadar 6 ay hem üzerinden web platformu ve APP! 
8. ömür boyu ücretsiz WEB izleme platformu ve cep APP Android/IOS takip : hiçbir herhangi bir yıllık abonelik
Genel Türleri Bulucu Bantları850/900/1800/1900 Mhz GPS hassasiyeti-159d BGPS doğruluk5 m Başlangıç zamanıSıcak durumu 1 s
Sıcak durum 35 s
Soğuk durum 45 sŞarj girişi5 V 1 APil Li-ion polimer pil, 10000 m AhÇalışma sıcaklığı-20 + 65 derece santigrat için Depolama sıcaklığı-40 + 85 derece santigrat için Nem5-95 yüzde yoğuşmasız
1.Biz sadece emanet tarafından ödeme kabul veya diğer ödeme yöntemleri emanet tarafından korunmaktadır.2.Ödemeler açık artırma sona kez 3 gün içinde bekleniyor. Para sipariş/kişisel çekler/nakit kabul edilmeyecektir. S : Size nasıl?Bir : E-posta yoluyla bizimle irtibata geçebilirsiniz/TM, bizim müşteri hizmetleri mevcuttur her iş günü hızlı tepki için herhangi bir soru bizim müşteriler.S : Ne kadar ben cevap almak benim soruşturma hakkında?Bir : Normalde sürer 24 iş saat için bize müşterilerimizin tüm sorulara ile anlaşma.S : Ben iyi almış değil var, ben ne yapabilirim?Bir : 90 gün içinde mal almadıysanız lütfen bize ulaşın, biz tam bir geri ödeme sunacak, ve kötü geribildirim bırakmayın lütfen. Sonrası bizim kontrolümüz dışında olduğunu. 1.Sorumlu bir satıcı olarak, amacımız 100% müşteri memnuniyeti. Biz olumlu geribildirim için teşekkür ederiz eğer işlem ile memnun ve bizim ürün.2.Çünkü veren anlık negatif veya nötr geribildirim herhangi bir iletişim olmadan herhangi bir memnuniyetsizlik çözmek için en iyi yol değildir sorunu. Böylece sizin için İyilik, öncelikle bize ulaşın çekinmeyin lütfen herhangi bir sorun ile rastlamak zaman. Biz en kısa sürede bunu çözmek için elimizden geleni. Çok teşekkür ederim. En ürünler ithalat vergilerinin ödeme tabi (örneğin U. s.) veya diğer vergileri, ve diğer masraflar dahil katma değer vergisi (kdv) veya diğer vergiler. Bu uygulanabilir, onlar tarh ve belirlenir zaman sevkiyat ülkenizde geçerli gümrük ajansı tarafından işlenir. Lütfen kontrol ülkenin ithalat politikası anlamak ve uygulanabilirliği tespit ve sizin sorumluluk böyle vergileri veya vergi ürünler için satın. Tüm uygulanabilir vergileri ve vergi, varsa, satın dahil değildir sipariş fiyatı veya işlem. Onlar uygulamak ve alındığına, daha sonra onlar sizin (ve değil bizim veya ürün üreticinin veya tedarikçinin) taban ve özel sorumluluk, ve doğrudan size tarafından ödenecektir hükümet veya kurye şirketi, zaman ürünleri teslim edilir. Yukarıdaki ödeme-adlandırılır vergileri, ücretleri ve vergiler bizim (veya ürün üreticinin veya tedarikçinin) sorumluluğundadır. Biz herhangi bir nakliye veya gümrük gecikme sorumlu beri bu bizim kontrolümüz dışında olduğunu.
Işbirliğiniz için teşekkür ederiz.
, SUNSKY takım

Detaylı özellikler

GPS type:
GPS Tracker
Marka Adı:
Kaneed
gerilim:
5V
Model Adı:
TK915
gps modülü:
gsm

Birindeki katılımlar