ZEEPIN C260 TPMS Güneş Enerjisi lcd ekran Lastik Basıncı Izleme Sistemi Ile 4 Harici/İç Lastik Basıncı Sensörü
Taze

ZEEPIN C260 TPMS Güneş Enerjisi lcd ekran Lastik Basıncı Izleme Sistemi Ile 4 Harici/İç Lastik Basıncı Sensörü

₺ 36.63
₺ 50.88

Tuva'dasın müsait

-48.29/piece-75.58/piece-80.26/piece ZEEPIN C260 TPMS Güneş Enerjisi lcd ekran Lastik Basıncı Izleme Sistemi Ile 4 Harici/İç Lastik Basıncı Sensörü Ile HariciLastik Basınç Sensörü Açıklamaları :
Fazla 40 yüzde trafik kazaları karayolu üzerinde anormal lastik basıncı neden vardır. Böyle kazaları azaltmak için, kurulum lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) gerekli olduğunu. TPMS ile, biz lastik tutmak çalışma belirtilen basınç ve sıcaklık aralıkları içinde herhangi bir zamanda hasarı azaltmak için lastik için sürüş güvenliği. Ayrıca, yüksek veya düşük lastik basıncı neden olabilir lastik giymek. TPMS kurulumu olabilir lastik aşınmasını azaltmak, lastik patlama önlemek, yakıt tasarrufu, ve iyi bakım araba tutmak, oldukça yararlı. Sadece bu ZEEPIN ürün ev almak ve deneyin.Ana özellikleri :
-Gerçek zamanlı monitör :
ZEEPIN TPMS basınç ve sıcaklık 4 of durumları lastikler sağlayabilir. Zaman veri anormal, sürücü sesli alarm ve yanıp sönen uyarı simgesi alacak.-Güç kaynağı :
Yüksek dönüşüm oranı ile GÜNEŞ PANELI sahiptir ve USB şarj portu, destekleyen güneş şarj ve USB kablosu şarj, güç sıkıntısı hakkında endişelenmenize gerek yok.-Akıllı uyku modu :
Başarılı kurulumdan sonra, bu anlamda titreşim ve otomatik olarak açmak açtığınızda araba kapı. Ve sonra otomatik olarak kapanacaktır park için 3 dakika, oldukça enerji tasarrufu.-Farklı yerleşimler :
Doğrudan araba dashboard üzerine yerleştirin veya sopa için araç ön camı vardır 2 güçlü yapışkan bantlar kendi arka. Ön cam üzerinde yapışmasını görsel alışkanlığı ile daha olduğunu. Sen lastikleri durumları biliyorum başınızı açmadan.-4 harici sensörler :
Kabul gelişmiş cips, bu 4 sensörler ile yüksek hassasiyet ve iyi doğruluk için ölçüm basınç ve sıcaklık, hiçbir yanıltıcı okumalar. Ayrıca, IP67 ile su geçirmez sınıf, onlar tüm havalarda için uygun.-Geniş uygulama :
Bu sistemi yaygın araçlar için uygundur 4 lastik lastikler ve maksimum basınç altında 8 bar, gibi ticari araba, jeep, off-road araç, minibüs, ve sedan araba, vb.Özellikler :
Harici sensör :
-Pil : dahili CR2025 düğme
-Çalışma gerilimi : 2.0-3.6 V
-Çalışma ortamı : -40-125 °. C
-Çalışma basıncı : 0-99 psi
-Basınç doğruluk : artı veya eksi 1.5 psi
-Su geçirmez sınıf : IP67
-İletim frekans : 433.92 MHz
TPMS :
-Pil tipi : 280 m Ah li-ion pil
-Çalışma gerilimi : 5 V
-Çalışma ortamı : -40-85 °. C
-İletim frekans : 433.92 MHz
-Basınç birimi : psi/bar
-Sıcaklık birimi : °. C/C. F Ürün ağırlığı : 0.0690 kg
Paket ağırlığı : 0.1980 kg
Paket Boyutu (L x W x H) : 15.50x12.00x6.00 cm/6.1x4.72x2.36 inç
Paket İçeriği : 1 x TPMS, 4 x Harici Sensör, 4 x Montaj Somun, 1 x Anahtarı, 1 x Aracı pil değiştirme, 1 x İngilizce Kullanım Kılavuzu
Ile IçLastik Basınç Sensörü Açıklamaları :
Fazla 40 yüzde trafik kazaları karayolu üzerinde anormal lastik basıncı neden vardır. Böyle kazaları azaltmak için, kurulum lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) gerekli olduğunu. TPMS ile, biz lastik tutmak çalışma belirtilen basınç ve sıcaklık aralıkları içinde herhangi bir zamanda hasarı azaltmak için lastik için sürüş güvenliği. Ayrıca, yüksek veya düşük lastik basıncı neden olabilir lastik giymek. TPMS kurulumu olabilir lastik aşınmasını azaltmak, lastik patlama önlemek, yakıt tasarrufu, ve iyi bakım araba tutmak, oldukça yararlı. Sadece bu ZEEPIN ürün ev almak ve deneyin. Ana özellikleri :
-Gerçek zamanlı monitör :
ZEEPIN TPMS basınç ve sıcaklık 4 of durumları lastikler sağlayabilir. Zaman veri anormal, sürücü sesli alarm ve yanıp sönen uyarı simgesi alacak. -Güç kaynağı :
Yüksek dönüşüm oranı ile GÜNEŞ PANELI sahiptir ve USB şarj portu, destekleyen güneş şarj ve USB kablosu şarj, güç sıkıntısı hakkında endişelenmenize gerek yok. -Akıllı uyku modu :
Başarılı kurulumdan sonra, bu anlamda titreşim ve otomatik olarak açmak açtığınızda araba kapı. Ve sonra otomatik olarak kapanacaktır park için 3 dakika, oldukça enerji tasarrufu. -Farklı yerleşimler :
Doğrudan araba dashboard üzerine yerleştirin veya sopa için araç ön camı vardır 2 güçlü yapışkan bantlar kendi arka. Ön cam üzerinde yapışmasını görsel alışkanlığı ile daha olduğunu. Sen lastikleri durumları biliyorum başınızı açmadan. -4 iç sensörler :
Kabul gelişmiş cips, bu 4 sensörler ile yüksek hassasiyet ve iyi doğruluk için ölçüm basınç ve sıcaklık, hiçbir yanıltıcı okumalar. Ayrıca, IP67 ile su geçirmez sınıf, onlar tüm havalarda için uygun. -Geniş uygulama :
Bu sistemi yaygın araçlar için uygundur 4 lastik lastikler ve maksimum basınç altında 8 bar, gibi ticari araba, jeep, off-road araç, minibüs, ve sedan araba, vb. -Açı-ayarlanabilir ekran :
Onun ekran LCD ekran ile parlak ve net veri, ve aynı zamanda özellikleri 45-derece dönüş, aracınızın durumunu bilmek izin kolayca ve hızlı bir şekilde. Özellikler :
Dahili sensör :
-Pil : dahili CR2025 düğme
-Çalışma gerilimi : 2.0-3.6 V
-Çalışma ortamı : -40-125 °.

Detaylı özellikler

renk Adı:
Internal sensor, External sensor
öğe Türü:
Alarm Systems & Security
Malzeme Türü:
plastic
Özellikler:
keep tire working within the specified pressure and temperature range
gerilim:
5V
Model Adı:
ZEEPIN C260 TPMS
Harici Test Sertifikasyon:
CC
Ürün Uzunluk:
87mm
Marka Adı:
Zeepin
Ürün Ağırlığı:
0.069kg
Ürün Yükseklik:
50mm
Ürün Genişlik:
50mm

Birindeki katılımlar