Canavar moto Kalkanı VNH2SP30 step moto r sürücü modülü yüksek akım 30A arduino için
Taze

Canavar moto Kalkanı VNH2SP30 step moto r sürücü modülü yüksek akım 30A arduino için

₺ 2.62
₺ 2.88

Tuva'dasın müsait

Uyarı :  Çin Post için yeni takip numarası sıradan küçük paket artı sadece ülkenizin havaalanına gelmesi nedeniyle izlenebilir, tam bir izleme bilgisi istiyorsanız lütfen çin Post Air mail'i seçin.Aynı ürün 15 ila 60 gün içinde gelecek Çin Post olağan küçük paket artı izleme bilgileri burada kontrol edilebilir : Www.17track.net/en Bu aslında Ardumoto motor sürücü kalkanının kıvrımlı bir versiyonudur. Bu canavar kalkanı için L298 h-köprüsünü bir çift VNH2 SP30 tam köprü motor sürücüsü ile değiştirdik. Ayrıca destek devrelerini de geliştirdik, bu nedenle bu kart bir çift yüksek akım motoru kullanabiliyor! VIN ve motor çıkışı, 5mm vida terminallerimiz (dahil değildir) için eğimli olup, daha büyük gösterge kablolarını bağlamayı kolaylaştırır. 
  
  Not : bu kartı aşırı yüksek talep gerektiren uygulamalarda kullanırken, ısı emici veya fan ile termal performansı arttırmak ve kabloları doğrudan bir vidalı terminal kullanmak yerine panele lehimlemek gerekebilir. (yüksek akım sisteminde bulunan sayısız diğer komplikasyonlara ek olarak) ancak, 6a'ya kadar akımlarda tahta kullanırken, çipler zar zor ısınır.   
  
  Özellikler :    
  
  Voltaj max : 16 V   
  Maksimum akım değeri : 30 A   
  Pratik sürekli akım : 14 A   
  Akım algılama analog pin için kullanılabilir   
  MOSFET direnç : 19 m & Omega; (bacak başına)   
  Maksimum PWM frekansı : 20 k Hz   
  Termal Kapatma   
  Düşük gerilim ve Aşırı Gerilim kapatma  
  SHENZHEN CAIZHIXING elektronik CO., LTD Bir lider bağımsız distribütöründen elektronik bileşenler, konusunda uzmanlaşmış hizmet önde gelen OEM/ODM/CEM elektronik ile üretmektedir tedarik Aktif Parçalar (ICs, Bellek, Cips, Diyotlar ve Transistörler vb.) ve pasif parçalar (kapasitörler, dirençler ve indüktörler vb.)..  
   

Detaylı özellikler

besleme Gerilimi:
..
Yayımı Güç:
..
is_customized:
Evet
Model Numarası:
VNH2SP30
Çalışma Sıcaklığı:
..
Marka Adı:
WAVGAT
durum:
yeni
tip:
Integrated circuit module
uygulama:
Integrated circuit module

Birindeki katılımlar